Tetraplegik • Jak zapoznać nowych ludzi
Strona 1 z 1

Jak zapoznać nowych ludzi

: 07 cze 2017, 13:07
autor: susui
Jestem całkiem nieśmiałym chłopakiem o kulach, ale nie potrafię przełamać bariery poznania nowych ludzi. Znacie jakieś sposoby na to?

Re: Jak zapoznać nowych ludzi

: 08 cze 2017, 11:13
autor: DEREKDC10
jest taki jeden wypróbowany i sprawdzony....
trzeba się odezwać..... :mrgreen:

Re: Jak zapoznać nowych ludzi

: 16 cze 2017, 10:33
autor: robak
susui pisze:Jestem całkiem nieśmiałym chłopakiem o kulach, ale nie potrafię przełamać bariery poznania nowych ludzi. Znacie jakieś sposoby na to?
Trzeba wychodzić z domu i mieć przyklejony uśmiech , nawet jak cię boli.
Rozmawiać nie bać się odezwać , dzisiaj jest to ułatwione bo widać więcej ludzi niepełnosprawnych bo mamy więcej możliwości żeby wyjść. Kiedyś jak zobaczyłeś gościa na wózku to jak byś Awatara zobaczył .
Musisz dwa razy a nawet trzy razy więcej robić żeby pokazać że jesteś wart zainteresowania [przykre ale prawdziwe] a dlaczego bo jesteś niepełnosprytny . To jest tak trochę jak z kobietami one w pracy czy gdziekolwiek muszą dwa razy więcej pracować żeby pokazać że są lepsze od facetów a i tak mniej zarabiają [ale to się zmienia] . Oj może poleciałem troskę ale wracając , wychodzić i rozmawiać i nie zrażać się niepowodzeniami jak to mówią cyt. każda potwora znajdzie amatora . czy coś takiego .

Re: Jak zapoznać nowych ludzi

: 17 cze 2017, 18:31
autor: Przedstawiciel
Na fejsie często można znaleźć regionalne grupy dla ON i często się one spotykają. Musisz zobaczyć, czy w Twojej okolicy żadna taka grupa nie działa.