Da się?

Postęp w medycynie, informacje o ciekawych publikacjach.

Moderator: Moderatorzy

Marcel
gaduła
Posty: 517
Rejestracja: 06 sty 2015, 18:40
Lokalizacja: Made in PRL

Da się?

Post autor: Marcel » 24 maja 2018, 11:02

Pozdrawiam-Marcel

DEXTER
papla
Posty: 112
Rejestracja: 11 lis 2013, 20:09

Re: Da się?

Post autor: DEXTER » 25 maja 2018, 15:54

Myślałem, że masz tak długi staż na wózku, że nie łapiesz się na takie ckliwe 2-minutowe klipy. Nie ma ani słowa o poziomie jej uszkodzenia ani stopnia zachowania ruchu i czucia po urazie. Jeśli ruszała już nogami przed operacją, to możliwość chodzenia na jakiś krótki dystans to kwestia wytrwałej rehabilitacji. W dodatku ckliwa muzyczka i mała ilość informacji powoduje u mnie sceptycyzm. No i ciekawe, czy poprawili funkcje pęcherza i jelit? Bo z autopsji wiem, że ludzie po URK chodzą, ale problemy z fizjologią mają nadal takie same jak my niechodzący. I nie rozumiem, czemu ludzie tak brandzlują się z tym chodzeniem. Ja to bym docenił odzyskanie czucia (dużo mniejsze ryzyko odleźyn) i możliwość odlania się bez cewników. Bylbym szczęśliwy.

Marcel
gaduła
Posty: 517
Rejestracja: 06 sty 2015, 18:40
Lokalizacja: Made in PRL

Re: Da się?

Post autor: Marcel » 26 maja 2018, 22:25

Ja bym chciał choć chodzić. Lepsze to niż gnić lub bujać się wózkiem.
Pozdrawiam-Marcel

Awatar użytkownika
DEREKDC10
gaduła
Posty: 393
Rejestracja: 31 maja 2012, 14:23
Lokalizacja: NYSA

Re: Da się?

Post autor: DEREKDC10 » 29 maja 2018, 12:04

ja sprawdzałem tego doktorka.....w calej kaliforni taki lekarz jakiego znajduje ,,pan googel,,to urolog..... :lol: chyba że googel klamie.... :mrgreen:
Dr. Shlomo Raz is an urologist in Los Angeles, California and is affiliated with multiple hospitals in the area, including Ronald Reagan UCLA Medical Center and UCLA Medical Center-Santa Monica. He received his medical degree from Universidad de La Republica Faculty of Medicine and has been in practice for more than 20 years. Dr. Raz accepts several types of health insurance, listed below. He is one of 62 doctors at Ronald Reagan UCLA Medical Center and one of 43 at UCLA Medical Center-Santa Monica who specialize in Urology. He also speaks multiple languages, including Spanish, French and Hebrew.

:shock: :shock: :shock:


Dr Shlomo Raz jest urologiem w Los Angeles w Kalifornii i jest powiązany z wieloma szpitalami w okolicy, w tym z Centrum Medycznym Ronalda Reagana UCLA i Centrum Medycznym UCLA - Santa Monica. Otrzymał dyplom medyczny na Wydziale Medycyny Universidad de La Republica i od ponad 20 lat jest w praktyce. Dr. Raz akceptuje kilka rodzajów ubezpieczeń zdrowotnych, wymienionych poniżej. Jest jednym z 62 lekarzy w Ronald Reagan UCLA Medical Center i jednym z 43 lekarzy w UCLA Medical Center-Santa Monica, którzy specjalizują się w Urologii. Mówi także wieloma językami, w tym hiszpańskim, francuskim i hebrajskim
. :roll: :roll: :roll: :roll: dla mnie propaganda....
Chociażbym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę ....bo jestem najgorszym draniem na tym świecie

ODPOWIEDZ