Naprawa skuter elektryczny gdzie w woj mazowieckim

Wszystko na temat sprzętu.

Moderator: Moderatorzy

Anka29
gawędziarz
Posty: 54
Rejestracja: 02 kwie 2012, 16:44

Naprawa skuter elektryczny gdzie w woj mazowieckim

Post autor: Anka29 » 01 lip 2016, 16:52

Mam problem ze skuterem Jupiter Fast firma VERMEIREN.

Czy znacie jakiś dobry serwis w Warszawie lub okolicach wykonujący naprawę tego typu skuterów?

Nagle pojawił się problem ze skuterem - brakuje mu mocy, jeździ wolniej, a przy cofaniu potrafi wogóle się nie poruszyć do tyłu - słychać , że silnik próbuje pracować, a ruchu nie ma. W trakcie jazdy do przodu potrafi się zatrzymać i załącza się się sygnał dżwiękowy - taki jak przy odblokowaniu elektrohamulca.

Dałam go do naprawy do firmy Imed trzymają go tam juz ponad 1,5 tyg i dzisiaj miałam telefon , że elektryk stwierdził, że to wina akumulatorów, że są za słabe... i tu mi ręce opadły bo akurat akumulatory są w dobrym stanie - mają niespełna rok 40Ah w zeszłym miesiącu przejeżdzałam na nich spokojnie kilkanaście km i dawało to mniej niż połowe ich rozładowania.

Zresztą dziwne by było ze skuter jeździ jakoś do przodu a do tyłu już nie daje rady przy czym kreski naładowania akumulatorów są na full i nie znikają nagle, a same akumulatory są nieco silniejsze od tych oryginalnych bo mają 40ah.

Na moje wygląda to tak jak by coś odcinało moc od silników, myślałam ze odblokowało coś elektrohamulec , poprawiłam położenie dźwigni ale to nie dało rezultatu A problemy ze skuterem zaczęły się jak wjechałam na jakiś niski pieniek myśłałam , że on przesunął dźwignię elektrohamulca


Jeśli znacie dobry serwis w Wawie dajcie namiary.

Anka

ODPOWIEDZ