Praca zdalna w domu- komputer; telefon

Ogłoszenia, opinie, uwagi, wszystko co z pracą związane.

Moderator: Moderatorzy

Lukasz8791
niemowa
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2019, 16:38

Praca zdalna w domu- komputer; telefon

Post autor: Lukasz8791 »

Szanowni Państwo,

W Fingrow Consulting Group realizujemy politykę aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Jednym z zakresów naszej działalności jest prowadzenie rekrutacji pracowników niepełnosprawnych.
Dzięki prowadzonym projektom umożliwiamy osobom niepełnosprawnych zdobywanie doświadczenia zawodowego; aktywizację oraz podnoszenie kompetencji.
Działamy jako agencja zatrudnienia z wpisem do rejestru nr. 21006
W każdym projekcie możemy zaoferować Państwu stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
Szerokie spektrum działalności naszych klientów umożliwia nam przedstawianie kandydatom różnorodnych ofert pracy, w szczególności pracy zdalnej, którą mogą Państwo wykonywać w miejscu zamieszkania.
W całym okresie Państwa zatrudnienia świadczymy wsparcie- prowadzimy rekrutacje; pośredniczymy w kontaktach z Państwa pracodawcą oraz uczestniczymy w delegowaniu zadań, sprawach pracowniczych.
W przypadku zainteresowania podjęciem pracy w formie zdalnej telepracy możecie Państwo skontaktować się z nami, również przesyłając nam swoje CV na adres:
[email protected]
W przypadku, jeśli chcecie Państwo pozostawić swoją aplikację w naszej bazie, abyśmy mogli skontaktować się w przypadku pojawienia się nowych ofert pracy proszę o dołączenie do cv poniższej klauzuli:

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę FINGROW MANAGEMENT Sp. z o. o. w trybie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu przeprowadzenia przyszłych i potencjalnych rekrutacji*

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której możecie Państwo znaleźć więcej szczegółów: http://www.fingrow-group.com/pl/finanse ... ja,114.htm

Dział Rekrutacji FINGROW
ODPOWIEDZ